Moara lui Gelu

Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport

Se afișează postările cu eticheta „Lumea e condusă de demoni. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta „Lumea e condusă de demoni. Afișați toate postările
marți, 26 aprilie 2022

Angelo Davidescu: „Lumea e condusă de demoni, nu de politicieni. Îi doare-n cot de populația lumii.”

›
  Forţele mondiale se înarmează până-n dinţi! Au cheltuit cea mai mare sumă din istorie.  Unii ca să se apere de invadatori, alţii ca să por...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
DRAGOS GELU
Sociabil, altruist,apolitic, ecologist convins, iubitor de frumos!
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.