Moara lui Gelu

Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport

Se afișează postările cu eticheta „Ne-a ajuns ipocrizia până în gât”. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta „Ne-a ajuns ipocrizia până în gât”. Afișați toate postările
miercuri, 1 iunie 2022

Olimpia Olari-Stan: „Ne-a ajuns ipocrizia până în gât”

›
  … Știți care-i treaba? Nu e vorba că suntem „putiniști”. Nu dormim cu portretul lui Vladimir Vladimirovich sub pernă, nu intonăm imnul Rus...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
DRAGOS GELU
Sociabil, altruist,apolitic, ecologist convins, iubitor de frumos!
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.