Moara lui Gelu
Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport
Se afișează postările cu eticheta
Am trăit „Două Centenare”
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
Am trăit „Două Centenare”
.
Afișați toate postările
marți, 29 ianuarie 2019
Am trăit „Două Centenare”: „Centenarul Mic 24 Ianuarie 1959” şi „Centenarul Mare 2018”
›
În iarna anului 1959, lucram la Exploatarea Minieră Baia Bor ș a. Sâmbătă, 23 ianuarie 1959, se organizează un frumos ș i mare BAL, l...
Un comentariu:
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web