Moara lui Gelu

Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport

Se afișează postările cu eticheta Am trăit „Două Centenare”. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Am trăit „Două Centenare”. Afișați toate postările
marți, 29 ianuarie 2019

Am trăit „Două Centenare”: „Centenarul Mic 24 Ianuarie 1959” şi „Centenarul Mare 2018”

›
  În iarna anului 1959, lucram la Exploatarea Minieră Baia Bor ș a. Sâmbătă, 23 ianuarie 1959, se organizează un frumos ș i mare BAL, l...
Un comentariu:
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web

Despre mine

Fotografia mea
DRAGOS GELU
Sociabil, altruist,apolitic, ecologist convins, iubitor de frumos!
Vizualizați profilul meu complet
Un produs Blogger.