vineri, 19 iunie 2026

Marș, năpârcilor!

„Băi, „năpârcilor fără ochelari” – vorba gurului vostru, CTP! Când era Ponta la DNA, luat de Kovesi ca să-și facă Iohannis „Guvernul LUI”, era bine! Când urla PNL și toate trompetele lor (încă în activitate) „DEMISIA PONTA!”, era bine! Când umpleau #rezist-ii Piața Victoriei cu „Fără penali!”, era bine!

Acum se jelesc toți că sunt persecutați, că justiția este folosită politic, că președintele vrea Guvernul lui.
Nu vă este deloc rușine, băi năpârcilor (vorba lui CTP)? A spus vreodată vreunul dintre voi că ceea ce îi făcea Kovesi lui Ponta era rău, ca să puteți spune acum că ceea ce pățește Ciucu este rău?
Dragă Andrei Caramitru, dacă tot ești solidar 1000% cu Fritz și Ciucu hai să te văd solidar și cu mine că nu mori dacă ești o dată în viață obiectiv!
IPOCRIZIA UCIDE !!! Bine vă spun și CTP, și Anca: MARȘ, NĂPÂRCILOR!”, a scris fostul premier Victor Ponta pe Facebook.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu