Moara lui Gelu
Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport
Se afișează postările cu eticheta
primiti colindatori
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
primiti colindatori
.
Afișați toate postările
miercuri, 23 decembrie 2020
Primiţi colindători?
”Dă-mi cocuțu de mi da,
Că mi scurtă gubuța
Și mă tem că-oi îngheța.
De cocuțu-i mititel
Pune și-un cărnaț pe el!
La anul și... La mulți ani! Crăciun Fericit!”
SĂRBĂTORI ÎN LINIȘTE ȘI PACE. SĂNĂTATE TUTURORA!
Cu drag, Florica Bud
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru mobile
Abonați-vă la:
Postări (Atom)