Se afișează postările cu eticheta directoarea. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta directoarea. Afișați toate postările

vineri, 30 mai 2014

Directoarea unei şcoli din Ploieşti, BĂTUTĂ CU BESTIALITATE de tatăl unei eleve de clasa a VIII-a

Directoarea unei şcoli din Ploieşti a fost bătută cu bestialitate de tatal unei eleve de clasa a VIII-a. Incidentul s-a petrecut vineri, 30 mai, în jurul prânzului, la o scoală gimnazială. Totul a pornit în momentul în care eleva a fost trimisă acasă de profesoara de limba română, care este şi directoarea şcolii. Supărat că fiica lui a fost trimisă acasă de cadrul didactic, bărbatul a reacţionat violent. A mers la şcoală şi a luat-o la pumni pe directoare.
     Tatal elevei de clasa a VIII-a a fost dus la secţia de poliţie pentru a da explicaţii. Sursa: romaniatv.net


                                                     Cristian LAURENŢIU