Se afișează postările cu eticheta e devreme.... Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta e devreme.... Afișați toate postările

marți, 31 octombrie 2017

Gluma zilei - E devreme...




- Domnule doctor, vreau să ies la pensie ca şi colegii mei poliţiştii!
- E devreme, încă se aud bătăile inimii...