Moara lui Gelu
Revistă electronică de atitudine, cultură, mediu social, educație și sport
Se afișează postările cu eticheta
e devreme...
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
e devreme...
.
Afișați toate postările
marți, 31 octombrie 2017
Gluma zilei - E devreme...
- Domnule doctor, vreau să ies la pensie ca şi colegii mei poliţiştii!
- E devreme, încă se aud bătăile inimii...
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru mobile
Abonați-vă la:
Postări (Atom)