Se afișează postările cu eticheta ieșiri la pensie. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ieșiri la pensie. Afișați toate postările

miercuri, 26 februarie 2020

Ieșiri la pensie la Jandarmeria Maramureș

La sediul Inspectoratului de Jandarmi Județean Maramureș, într-un cadru oficial, s-au desfășurat ieri activitățile de trecere în rezervă cu drept la pensie a patru jandarmi.
Au ieșit la pensie plutonierii adjutanți șefi Mircea Agoston Mircea, Paul Mindac, Cristian Panici și plutonierul adjutant Ioan Verdeș, care după o îndelungată carieră au hotărât că a sosit momentul să își încheie mandatul în slujba Jandarmeriei Române, să spună rămas bun colegilor și să înceapă o nouă etapă a vieții.
Aceștia și-a luat rămas bun cu zâmbetul pe buze și cu promisiunea că vor rămâne mereu aproape de camarazii lor.

                                                                     IJJMM