Se afișează postările cu eticheta pe vremea comuniştilor.... Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta pe vremea comuniştilor.... Afișați toate postările

vineri, 4 august 2017

Gluma zilei - Pe vremea comuniştilor...



-         Fain era cu comuniştii, măi Ioane!
      -         Dar de ce, mă Gheorghe?

      -         D-apoi suduiam numa pe unul...