„De astăzi, o nouă provocare și responsabilitate. Sunt onorat să fac parte din echipa președintelui Ilie Bolojan, în calitate de purtător de cuvânt al Partidului Național Liberal. Mulțumesc președintelui și colegilor din Biroul Permanent Național al PNL pentru încredere și susținere.” scrie Ionel Bogdan pe pagina sa de facebook.
GDL

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu